Piyano Taşıma

Piyano taşıma basit bir iş değildir Piyano hacmi geniş, ağırlığı yaklaşık 200 ile 450 Kg. olan oldukça ağır bir müzik aletidir. Piyano taşımacılığı, dikkat, özen, hassasiyet ve titizlik gerektiren bir taşıma hizmetidir. Piyano taşırken taşıma şeklinin bilinmesi gerektiği gibi, özel taşıma ekipmanları ile taşınmalı ve hasarsız bir şekilde teslim edilmelidir.

Piyanonuzun doğru ve hasarsız biçimde taşınması için YÖRSAN NAKLİYAT olarak mutlaka normal taşıma aletleri ve malzemelerine ek olarak askı, kızak, lift, vinç, makaslı trans palet gibi artı ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Tabi ki bu ekipmanların piyanonuz için doğru olarak kullanılması, dolayısıyla ekibinizin de bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olması gerekmektedir. Eğer piyano taşıma doğru biçimde yapılmazsa piyanolarda tel kopmaları, mobilya çizilmesi ve rezonans tahtası çatlakları oluşabilmektedir. Bu nedenle siz de piyano taşıma işlerinizde mutlaka bizden destek alarak piyanonuzu güvenli ellere teslim etmelisiniz.

İstanbul genelinde ve şehirler arası PİYANO TAŞIMA konusunda deneyimli özel ekibimizle her türlü (salon, konser, grand) piyano taşımacılığı için bizi arayabilirsiniz.